O czym pamiętać rozważając stanik do karmienia?

O czym pamiętać rozważając stanik do karmienia?

17 lutego 2022 Wyłączono przez Paweł

Znaczna liczba kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika. Niektóre szacunki wskazują, że problem ten jest na poziomie 80%. Niezależnie od tego o jakiej ilości procentowej mowa ostatecznie, liczba jest zbyt duża! Odsetek ten jest jeszcze wyższy w odniesieniu do kobiet karmiących. Ten sam stanik nie pasuje do wszystkich etapów karmienia piersią – wybierz odpowiednio dopasowane staniki do karmienia i nie popełnij tego błędu.

Dlaczego warto mieć pod ręką stanik do karmienia po urodzeniu dziecka?

Piersi będą miały w tym czasie maksymalny rozmiar, wagę i delikatność ze względu na wymaganą produkcję mleka. Twój bezszwowy biustonosz przyda się również od pierwszych 3 miesięcy ciąży.
Kiedy mleko pojawia się po raz pierwszy, może to być bardzo bolesne doświadczenie. Twoje piersi wyprodukują substancję zgodnie z odpowiednią formułą dla Twojego dziecka. Na początku jest to bardzo gęsty, bogaty płyn odżywczy zawierający to, czego dziecko potrzebuje w pierwszej kolejności. Płyn stanie się rzadszy w ciągu następnych kilku dni, Niemowlęta potrzebują tego mleka, aby zdrowo rosły, czuły się pełne i spokojnie spały. Tobie potrzebne odpowiednie staniki do karmienia, aby im to umożliwić.

Staniki do karmienia – przydatne do wskazówki

Twoje piersi dostosowują się do nowej roli, a ich delikatność jest normalna. Jeśli karmienie jest bolesne lub masz pękające sutki, pomocnym rozwiązaniem jest lanolina położona na ich obszar, ale pamiętaj, aby ją usunąć przed następnym karmieniem dziecka. Jeśli chodzi o sam wybór stanika, pamiętaj że najwyższym priorytetem przy wyborze staników powinno być zdrowie piersi, a nie moda. Wybierz coś bezszwowego i elastycznego, aby zapewnić sobie wsparcie i regenerację.

Koniecznie odwiedź: https://www.brarevolution.com/produkty/biustonosze/do-karmienia/